برای استفاده از بسیاری از امکانات پرتال بروبه لازم است که در این پرتال ثبت نام نمایید . ثبت نام در پرتال بروبه کار بسیار راحتی است که مراحل آن را در این مقاله بررسی می کنیم

در تمام صفحات پرتال گردشگری بروبه در قسمت بالا چپ ترین قسمت دکمه وجود دارد که با کلیک بر روی آن صفحه لاگین مانند تصویر زیر باز خواهد شد :

نحوه عضویت در پرتال بروبه

ورود به سیستم با گوگل : شما در هر بخش ورود و عضویت می توانید از دکمه ورود به سیستم با گوگل استفاده نمایید . برای استفاده از این دکمه شما باید از قبل ایمیل فعال در گوگل داشته باشید که کلمه عبور ( رمز ) آن را در اختیار دارید . با استفاده از این امکان مستقیم به پنل کاربری خود وارد می شوید همچنین نیاز به تایید اولیه ایمیل خود ندارید و در زمان هر ورود به تایید کپچا نیستید .

ورود بدون استفاده از سیستم گوگل :

چنانچه قبلا ثبت نام نموده اید می توانید از این قسمت با استفاده از ایمیل خود و کلمه عبور خود وارد پنل کاربری شوید . در صورتی که قبلا ثبت نام نکردید می توانید از لینک ثبت نام کنید از بخش زیرین صفحه لاگین استفاده نمایید .

نحوه عضویت در پرتال بروبه

در صورتی که قبلا ثبت نام کردید می توانید با استفاده از لینک کلمه عبور خود را فراموش کرده اید برای بازیابی کلمه عبور خود استفاده نمایید . در حالت باید با استفاده از ایمیلی که ثبت نام کردید در خواست بازیابی کلمه عبور خود را بدهید ، پرتال گردشگری بروبه ایمیلی حاوی کلمه عبور جدید برای شما ارسال میکند که با توجه به آن می توانید وارد سیستم شوید و در پنل کاربری کلمه عبور خود را تغییر دهید . در صورت ایمیل ارسالی در بخش اینباکس مشاهده نکردید بخش اسپم ها را چک نمایید .

ثبت نام در پرتال گردشگری بروبه :

در صفحه عضویت که تصویر آن در زیر قابل مشاهده است شما کافی است برای ثبت نام دستی یک ایمیل فعال که دسترسی به رمز عبور آن دارید وارد و همچنین کلمه عبور متناسب خود را وارد نمایید . سیستم پرتال گردشگری بروبه به صورت هوشمند میزان امنیت کلمه عبور را به شما نشان خواهد داد  . این کلمه عبور باید از 6 کاراکتر بیشتر باشد و بهتر است از ترکیبی از اعداد و حروف و اعلایم تشکیل شده باشد .

نحوه عضویت در پرتال بروبه

در صورتی که فرم ثبت نام را به صورت صحیح وارد نمایید ایمیلی از سوی سیستم به شما ارسال میشود حاوی یک لینک که با کلیک بر روی آن می توانید از این پس با ایمیل و کلمه عبور خود وارد سیستم شوید . در صورتی که ایمیل از طرف پرتال در اینباکس شما نبود فورد اسپم را باز نمایید و ایمیل را از حالت اسپم خارج نمایید تا در آینده ایمیل های ارسالی بدون مشکل مشاهده نمایید .

در صورتی که ثبت نام شما تکمیل شد صفحه زیر به صورت خودکار برای شما باز میشود در راهنمای استفاده از پنل کاربری استفاده از آن شرح داده خواهد شد .

نحوه عضویت در پرتال بروبه

نحوه استفاده پنل کاربری