شبه جزیره
0 نظر47 مشاهده5.3

چمخاله, گیلان

شبه جریزه ارشیا در چمخاله

  • زمان لازم 1 ساعت
  • درجه سختی آسان
  • هزینه رایگان

شبه جریزه ارشیا در چمخاله

یکی از مناطق کمتر دست خورده استان گیلان منطقه خاف و چمخاله است که با جستجوی اندک می توان به این مناطق دسترسی پیدا کرد . یکی از مناطق سهل الوصول شبه جزیره ارشیا یا جزیره فلامینگو است که یکی از جاذبه های گردشگری منطقه ساحلی گالش کلام از شهر چاف و چمخاله می باشد. این شبه جزیره به دلیل واقع شدن در کنار رودخانه ، زیبای هایی بی نظیری را خلق کرده است.

گالری تصاویر

اماکن نزدیک

برای استفاده از این قسمت شما باید عضو شوید

آب و هوا

برای استفاده از این قسمت شما باید عضو شوید

امکانات

  • پارکینگ سرباز
  • مجموعه گردشگری

ویژگی ها

  • آرامش طبیعت

محدودیت ها

  • عدم سرویس بهداشتی
  • عدم پارکینگ مسقف
  • عدم وجود سطل آشغال

توضیحات

درصورتی که به یک سفر خانوادگی و یا با دسترسی آسان در استان گیلان علاقه مند هستید می توانید شبه جزیره ارشیا را در برنامه خود قرار دهید . بسیاری از افراد بومی در این منطقه به قایق رانی ماهیگیری یا شکار می پردازند . این منطقه ترکیبی از طبیعت بکر با امکانات مناسب می باشد .

شبه جریزه ارشیا در چمخاله

در تمام فصول می توان از زیبایی های چمخاله دیدن کرد اما در نیمه ی دوم بهار و تابستان ، این منطقه زیباتر از سایر فصول است و بهترین زمان بازدید ابتدای صبح در هنگام طلوع خورشید یا غروب آن می باشد

شبه جریزه ارشیا در چمخاله

برای رفتن به شبه جزیره ارشیا، درصورتی که از سمت لنگرود به چمخاله در حرکت هستید، کافیست پس از رسیدن به میدان چمخاله، به سمت راست حرکت کنید و پس از طی حدودا 1 الی 2 کیلومتر، جنب تالار پاسارگاد به سمت چپ برانید. کمی که به پیش بروید تابلوهای زیادی برای رسیدن به جزیره ارشیا راهنمای شما خواهند بود.

شبه جریزه ارشیا در چمخاله

شما می توانید به وسیله پرتال گردشگری بروبه این منطقه را مکان نمایی کنید،  همچنین امکانات مورد نیاز خود را به راحتی در اطراف جستجو کنید و همچنین تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید . با اطلاع رسانی شما کمک به صنعت گردشگری و همچنین شناخت زیبای ناب و بی همتای سرزمین زیبای ایران به هم وطنان خود می نمایید .

مشاهده بر روی نقشه

(عرض جغرافیایی : 37.213871925114674 , طول جغرافیایی : 50.26830340484898)

امتیاز

0 0 نظر 47 مشاهده
5 ستاره
4 ستاره
3 ستاره
2 ستاره
1 ستاره

هیچ پیامی ارسال نشده

ارسال پیام

پرتال گردشگری بروبه

پرتال گردشگری بروبه با استفاده از تجربیات انسانی در کنار هوش مصنوعی شما را به تجربه هرچه بهتر یک سفر عالی رهنمون می نماید.

تماس باما

ورود به سیستم